Телеакадемія, Команда київських ВНЗів, НТКУ, 2012, вип. 33

В цьому випуску студенти СумДУ презентували Web-центр пояснили навіщо він потрібен,

було обговорено перспективи та напрями розвитку, також було презентовано Інтернет радіо,та було висвітлено всі плюси для університету, студентів та самого радіо.

Фахівці з київських вузів також побували у нас в гостях і розповіли свої враження від побаченого в СумДУ, а саме вони побували на одному з концертів і були у захваті від організації, також було обговорено інноваційність прямих багатокамерних онлайн трансляцій.

Телеакадемія, молодіжне ток-шоу "Першого національного", випуски "Команди київських ВНЗів", випускаючий редактор - Павло Власов, випускаючий режисер - Євген Удовиченко, режисер - Людмила Кривомаз, оперативний продюсер - Борис Панченко, випускаючий продюсер - Олена Загороднюк, генеральний продюсер - Єгор Бенкендорф, НТКУ, 2012, випуск 33 (від СумДУ)