Золотий Інтеграл 6-7 листопада 2013

Медичний інститут

Представники медичного інституту звернули свій погляд

на так званих «маленьких» людей та постарались переконати глядачів, що непотрібних професій не існує. Рэп від майбутніх лікарів був покликаний навчити молодь цінувати будь-яку працю, а також відповідально обирати свій життєвий шлях, вірити в мрію та впевнено йти до цілі. Гарний настрій створила пісня "Солнце в мїх долонях", а єгипетський танок переніс глядачів до розкішного палацу Клеопатри. Історию двох закоханих студенти-медики зуміли втілити в оригінальному  номері в жанрі анімації. Елегантна румба під музичний супровід композиції Святослава Вакарчука запям'яталася вишуканістю танцювальної пари. СТЕМ студентів медичного інституту про  життя  родини невизнаних акторів був наповнений гумором.

Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

Теми табу, обмежень та громадських рамок торкнулися студенти факультету иноземної філології тасоціальних комунікацій. Вони згадали про першу, порушину люством заборону, розповіли історію, котря трапилася в Едемському саду, а також середньовічне табу на відьом. Під час виконання пісні "Sweetdreams" студентки, перевтілившись в чаклунок, намагалися довести, що справжні жіночі чари це - посмішка.Про пошуки власного "я" йшла мова в драматиченій пантомімі, зіграній під саундтрек "Roxane" з відомого мюзиклу. Монолог радянського письменника, замучаного в тюрмі як ворог народу, змусив глядачів згадати трагічні сторінки нашої історії. Паризьким  шармом віяло від виконання «Ча-ча-ча» по-французьки. Темперамент єврейскої нації проявився в танці "Хава нагіла". Особливу цікавість глядачів визвала мініатюра-фантазія на тему "Один день з життя ректора СумДУ". Протестом проти заборони в СРСР неформальних течій став танок стиляг.

Факультет технічних систем та енергоефективних технологій

Про те, що наснилось студентам факультету технічних систем та енергоефективних технологій, глядачі дізнались з наступного виступу.  Так, майбутніх інженерів у ві сні цигани закружили у запальному танку, романтичний дует, виконавший композицію "Більше, ніж дружба", змусила згадати про най сокровенніші почуття, а народна пісня "Чом ти не прийшов" перенесла в атмосферу українського вечора.  СТЕМ  ТеСЕТівців про тещу бул присвячений з'ясуванню питання, хто в родині головний. Поетичні рядки під  акомпонемент гітари та гітарні мелодії з бітбоксом та  вокалом змусили замислитися   про життя. Лейтмотивом виступу представників факультету ТеСЕТ стала фінальна  пісня в піжамах  с  подушками.

Юридичний факультет

Творча група юридичного факультету в цьому році вирішила боротися з власними страхами, бо страх, на думку молоді, не дозволяє бути собою, перешкоджа самореалізації. Опитування "Чогу бояться студенти СумДУ?" виявив, що більшість з острахом говорить про нездану сесію. Україинський колорит святу надала душевная лемківська акапельна композиція "Верше мій, верше" та фольклорні мелодії "Веснянки" у виконанні  ансамбля дівчат у вишиванках. Вишуканий контемп був достйним престижних танцювальних телешоу країни. Нікого не залишило байдужим емоційне художнєчитання віршів Роберта Рождественского "Будь, пожалуйста, послабее". Запалила публіку студентська гумореска а-ля Павло Глазовій та енергічний танок в стилі американських 60-их.

Факультет економіки та менеджменту

Факультет економіки та менеджменту познайомив глядачів зі своїм маніфестом, кожна глава якого являла нову сценічну постановку. Свято талантів відкрилося музичним номером у виконанні студентського інструментального тріо. Протестом проти буденності став енергічний танок. Стіну непорозуміння міжду батьками та дітьми вдалось пробити завдякия номеру-пантомімі. Порцією жартів на військову тематику от ФЕМівців стала гумористична мініатюра "В армії". Емоційний бальний танок розповів про кохання, а пісня "Humanity", виконана дівочим квартетом, була посвячена вічним проблемам людства.

Факульт етелектроніки та інформаційних технологій

Представники факультету електроніки та інформаційних технологій  змогли продемонструвати одночасно драйв та чуттєвість. зачарували ніжні, майже невагомі па та складні підтримки танцювального дуету, натхнула енергія їх танка. Боротьбі добра та зла була посвячена вокально-хореографічна постановка "Isurrender". Актуальна для молоді тема освідчення в коханні стала предметом гумору в СТЕМі про нав'язливу сусідку. Разом з ЕлІТівцями публіка здійснила подорож в кріїну сонця що сходить, а також віпробувала шквал емоцій під час рокової композиції.

Церемонія нагородження

Нинішній конкурс-огляд художньої самодіяльності серед першокурсників "Золотий Інтеграл-2013", котрий проходив 6 и 7 листопада в Сумському Державному Університеті, запам'ятався феєрверком емоцій учасників та вболівальників. Гран-прі та Кубок переможця був вручений представникам  факультету іносземної філології та соціальних комунікацій. Перше місце завоював факультет технічених систем та енергоефективних технологій.

Відеоверсія прямої багатокамерної трансляції Церемонії нагородження, "аперитив"-епізодів та допоміжних концертних номерів конкурсу "Золотій Інтеграл", СумДУ, 2013. Ведучі - Світлана Пилипенко та Інна Павленко. Телеоператори -- Євген Блінний, Олександр Гришко, Олександр Ковальов, Ірина Ніколаєнко, Інна Пащенко, Анна Петренко, Анатолій Сізик, режисер-постановщик прямої багатокамерної трансляції -- Руслан Ніколенко, режисер другої програми -- Марічка Низенко, інженери ПТС-тренажера -- Євген Крючко, Денис Дем'яник, продюсер трансляції -- Борис Панченко, директор шоу -- Роман Левченко, со-директор -- Ольга Бондаренко, генеральний продюсер -- Олена Король, СумДУ, Монолог, 2013