Телеакадемія, СумДУ, НТКУ, 2013, травень

Цей випуск телеакадемії присвячений студентам СумДУ, виставці "Довкілля для України" котру вони знімали, а також

розгляду та порівнянню системи оцінювання знань в СумДУ та інших вузах, проблеми та недоліки нинішніх систем освіти, в тому числі болонскої системи, переваги веб взаємодії між студентами та викладачами, та не забули обговорити те що в СумДУ навесні пройшла одна з найяскравіших подій студентського року, а саме «Міс СумДУ».

Телеакадемія, молодіжное ток-шоу "Першого національного", випуск "Сумського державного університету" (СумДУ). Випуск підготували студенти Інна Павленко, Олександр Ковальов, Янна Гнибеда, Лейла Бабаєва, Євген Блинний, Сергій Мальченков, Діана Бондарь, Марія Вишегородцева, Альона Петренко. У випуску приймали участь постійні автори та експерти "Команди київських ВНЗів" Аркадій Дяченко, Анна Єнина та Юлія Ковальчук. Впускаючий редактор - Павло Власов, ведуча - Наталя Камбарова, оперативний продюсер - Борис Панченко, випускаючий продюсер - Олена Загороднюк, НТКУ, 2013.