Віденський бал в Медінституті 4 квітня 2014

4 квітня Сумський державний університет зібрав гостей на Віденський бал «Lumen Astri».

близько 200 студентів з СумДУ та інших внзів міста прониклись вишуканою атмосферою свята. Вечір пройшов по ініціативі студентського деканата Медичного інституту СумДУ в спортивно-танцювальній залі навчально-наукового корпусу.

Бал, по традиції, відкрили дебютанти. На паркеті пари (як новачки, так і більш досвідчені) виконували фігурний та віденський вальси, полонез, танго, польку. Всі бажаючі мали можливість пройти майстер-клас з бальної хореографії від танцмейстерів - випускників танцювальної школи Ольги Гараіиної.

Частина 1

Частина 2

Віденський бал в Медінституті СумДУ - 2014, багатокамерна пряма трансляція, режисер-постановщик багатокамерної прямої трансляції - Руслан Ніколенко, режисер другої програми - Марічка Низенко, оператор-постановщик - Андрій Геращенко, телеоператори - Родіон Болкуневич, Олеся Хальота, Вікторія Піскова, інженери ПТС-тренажера - Євген Крючко, Денис Дем'яник, продюсер трансляції - Борис Панченко, директор шоу - Роман Левченко, Монолог, СумДУ, ОДТРК, 2014