Посвята 2015 – добра традиція Сумського державного університету

31 серпня 2015 Суми та область в прямому ефірі спостерігали за приєднанням до теплої політехівської родини ще вчорашніх абітурієнтів. На центральній площі університету зібралося безліч людей – абітурієнти, їх родичі та друзі прийшли на свято.

У програмі заходу були:

• церемонія посвяти у студенти,
  • виступи творчих колективів культурно-мистецького центру СумДУ,
  • святкова дискотека,
  • виступ кавер-гурту «Дебош».

Уже 5 років на Сумщині проходять прямі багатокамерні трансляції, і саме СумДУ стояв на витоках цих добрих телевізійних традицій. А посвята у студенти проходила у прямому ефірі на ОДТРК уже втретє. Ми дізналися у першокурсників чи відчувають вони себе студентами, який фах вони будуть опановувати в СумДУ, чому саме вирішили тут навчатись та що новачки вже знають про університет.

Команда лабораторії інтернет-телебачення сумісно з Сумською ОДТРК та телевізійним агентством Монолог щиро дякує теле- та інтернет-глядачам за те, що вони вже багато років слідкують за подіями у рідному місті онлайн разом з нами!

Посвята першокурсників у студенти СумДУ - 2015
2FPESacUfQg

Відеоверсія посвяти в студенти в Сумському державному університеті (СумДУ) за фактом прямої трансляції на телеканал ОДТРК, ведуча багатокамерної прямої трансляції – Анна Єніна, звукорежисер – Олександр Демиденко, оператор-постановник багатокамерної трансляції – Андрій Геращенко, телеоператори – Ірина Ніколаєнко, Сергій Мілевський, Сергій Чирков, Олег Яценко, Віктор Лапченко, розробники ПТС-тренажера – Дмитро Печенюк, Юрій Жук, інженери ПТС-тренажера – Олег Яценко, Владислав Бурнаков, Віталій Петров, Євгеній Крючко, режисер-постановник багатокамерної трансляції – Руслан Ніколенко, оперативний продюсер – Борис Панченко, генеральний продюсер – Микола Чернотицький, ОДТРК, СумДУ Монолог, 2015