New Stars International SSU

22 березня в Сумському державному університеті вперше відбулося конкурсно-розважальне шоу «NEW STARS SSU International».У цьому році в конкурсній програмі взяли участь 11 конкурсантів з 9 країн світу. Студенти-іноземці боролися за звання кращих у двох номінаціях - «Вокал» та «Хореографія», а також «Гран-прі» конкурсу. У творчому змаганні талантів брали участь тільки дебютанти сцени СумДУ.

Першою частиною заходу стала благодійний ярмарок національних страв різних країн. Студенти-іноземці СумДУ яскраво - в національних костюмах, з прапорами країн, представляли свою державу, ділилися колоритом і оригінальністю, а також збирали кошти для допомоги дітям з обмеженими можливостями. Всього в сумі було зібрано 1102 гривні.

Фотозвіт

New Stars International SSU (СумДУ), ЮА-Сумы, СумДУ, 2016, эксклюзивный партнер архива - СумДУ
MeEvojyO8Z4

New Stars International SSU (СумДУ), ЮА-Сумы, СумДУ, 2016, эксклюзивный партнер архива - Сумский государственный университет (СумДУ)