Перелік web-ресурсів

Перелік web-ресурсів

Перелік web-ресурсів інститутів, факультетів та кафедр СумДУ. Перейти.

Web-система СумДУ

Web-система СумДУ

Web-система СумДУ – для студентів СумДУ. Завантажити.

Методика!

Методика!

Методика розрахунку вебометричного рейтингу інститутів, факультетів та кафедр СумДУ. Завантажити..

Останні новини нашого центру

Сумський державний університет увійшов до трійки кращих українських університетів за рейтингом U-Multirank 2015

За підсумками рейтингу європейських університетів U-Multirank Сумський державний університет посів третю позицію серед кращих українських університетів після Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Рейтинг було оприлюднено 30 березня. Високе місце СумДУ в рейтингу кращих європейських університетів було визначене за підсумками оцінки 30 різних показників діяльності вишів.

Детальніше...

Науковці Сумського державного університету презентували вебометричний рейтинг навчальних закладів України – 2015

25 березня в Міністерстві освіти і науки України науковці Центру вебометрії та веб-маркетингу СумДУ презентували оновлену редакцію вебометричного рейтингу «SWR» (SumyWebRank) і взяли участь в церемонії нагородження переможців.

Детальніше...

СумДУ перший в Україні співпрацює з Wikipedia

19 березня 2012 року Сумський державний університет перший в Україні підписав меморандум про співпрацю з Громадською організацією «Вікімедіа Україна», українським відділенням всесвітньо відомої Wikimedia Foundation. На переговорах у Києві СумДУ представляв начальник Центру вебометрії та веб-маркетингу Дмитро Фільченко.

Детальніше...

"Wikiзація" СумДУ

28 березня в Сумському державному університеті відбувся спільний семінар «СумДУ & Wikipedia: перспективи співпраці», організований Центром вебометрії та веб-маркетингу СумДУ та ГО «Вікімедіа Україна». На зустрічі розглянуто новий проект ґрунтовної співпраці СумДУ з однією із найвідоміших у світі електронною Інтернет-енциклопедією Вікіпедія.

Детальніше...