Перелік web-ресурсів

Перелік web-ресурсів інститутів, факультетів та кафедр СумДУ. Перейти.

Web-система СумДУ

Web-система СумДУ – для студентів СумДУ. Завантажити.

Методика!

Методика розрахунку вебометричного рейтингу інститутів, факультетів та кафедр СумДУ. Завантажити..

"Wikiзація" СумДУ

28 березня в Сумському державному університеті відбувся спільний семінар «СумДУ & Wikipedia: перспективи співпраці», організований Центром вебометрії та веб-маркетингу СумДУ та ГО «Вікімедіа Україна». На зустрічі розглянуто новий проект ґрунтовної співпраці СумДУ з однією із найвідоміших у світі електронною Інтернет-енциклопедією Вікіпедія.

За словами начальника Центру вебометрії та веб-маркетингу Дмитра Фільченка, мотивацій та перспектив, аби розпочати сумісну діяльність, більше ніж достатньо. Відтепер веб-сторінки енциклопедії можна використовувати як плацдарм для навчання студентів, для просування рекламних матеріалів, інформаційно-рекламної діяльності, а також для зміцнення позицій у веб-рейтингах.
«Більше даєш – більше отримуєш» – один із лозунгів, яким послуговується керівництво Вікіпедії. Співпраця СумДУ з інтернет-енциклопедією передбачає цілунизку преференцій: консультаційно-технічну підтримку, можливість брати участь у багатьох міжнародних проектах. Університет отримує неабиякий шанс модернізувати наукову діяльність та покращити імідж закладу.

Нагадаємо, «Вікіпедія»– це унікальний міжнародний інтернет-проект енциклопедії, доступний 282 мовами світу. За місяць на сайт заходить близько 400 мільйонів користувачів, щоб ознайомитися із 20 мільйонами статей. Веб-енциклопедія входить до п’ятірки найавторитетніших ресурсів світу.

Завантажити презентацію «СумДУ & Wikipedia: перспективи співпраці».

• vikimedia-sumdu